Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #651565

A tőzsde ezért szép, mert sokan sokfélét gondolnak.

Te mindig lefelét vársz, Budfox is, meg van még egy két egyén itt, akinek fájdalmas az emelkedés.

Ettől a piac mehet arra, amerre nektek fáj ,-)