Re: nincs cím 2013. augusztus 22. 16:11 Hathor Előzmény: #651565 A tőzsde ezért szép, mert sokan sokfélét gondolnak. Te mindig lefelét vársz, Budfox is, meg van még egy két egyén itt, akinek fájdalmas az emelkedés. Ettől a piac mehet arra, amerre nektek fáj ,-)