Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

macika Előzmény: #650004

http://www.investor.hu/news/20130815-ide-fektettek-penzuket-a-milliardosok.html

Különösen vészjósló viszont, hogy Soros legnagyobb méretű pozíciójával az amerikai tőzsde egyik legismertebb részvényindexének, az S&P 500 esésére fogad. A befektető nagyjából 200 millió dollárért vásárolt put opciókat az S&P 500-ra, melyekkel az árfolyam eséséből profitálhat a tulajdonosa. Ez egyelőre nem bizonyult túl kifizetődőnek (ha még mindig megvan neki), mivel az S&P 500 9 százalékot emelkedett mostanáig, bár Soros vélhetően úgy gondolkodik, hogy az elmúlt hónapok nagy tőzsdei menetelésének egyszer vége kell, hogy legyen.

-

kiv leszek