Re: ds
BudFox Előzmény: #649951pont így akarták :) van kire ráönteni ezt a sok papírt....
valójában az USA, meg Londoni befektetőknek ez kiváló alkalom, hogy egy Jó OTP gyorsjelentésre most sokat el tudjanak adni...
lesz ez 3125 .....valamikor.
No, short pozícióm szépen termel ma....nem parázok :-))