Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

BudFox Előzmény: #648505

kezdünk megint szépen esni.....

akárki akármit is mond...ez nem longos ez a piac...most nem...a MOL a tegnapi jelentés alatt is egyfolytában esett és ma is.

OTP meg nem bír az ellenállással. tehát esni fog.

Egon célára 3125 - őszre.