Re: ds
BudFox Előzmény: #648505kezdünk megint szépen esni.....
akárki akármit is mond...ez nem longos ez a piac...most nem...a MOL a tegnapi jelentés alatt is egyfolytában esett és ma is.
OTP meg nem bír az ellenállással. tehát esni fog.
Egon célára 3125 - őszre.