Re: ds 2013. augusztus 12. 13:24 Aptiti Előzmény: #648437 Zsebre is tettem azt a száz pontocskát. Jó lesz az esti sörözésre meg még egy picit többre:) A nagy halra nem kánikulában megyünk:)