Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: ds

Aptiti Előzmény: #648437

Zsebre is tettem azt a száz pontocskát.

Jó lesz az esti sörözésre meg még egy picit többre:)

A nagy halra nem kánikulában megyünk:)