Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Ki veszi még???

Grizzly Géza Előzmény: #648552

Inkább rulettezz,ha a bíróság a felszámolás mellett dönt,a részvény értéke 0,de csak azért,mert nem mehet mínuszba.