Re: Ki veszi még???
Grizzly Géza Előzmény: #648552Inkább rulettezz,ha a bíróság a felszámolás mellett dönt,a részvény értéke 0,de csak azért,mert nem mehet mínuszba.
Inkább rulettezz,ha a bíróság a felszámolás mellett dönt,a részvény értéke 0,de csak azért,mert nem mehet mínuszba.