Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Ki veszi még???

Grizzly Géza Előzmény: #648528

Szokásos mutyi. Nem csodálkoznék,ha a bírósági ítélet "megváltozna" másodfokon. Addigra bennfentesék 100 Ft-on bevásárolnak ;)