Re: Ki veszi még???
Grizzly Géza Előzmény: #648528Szokásos mutyi. Nem csodálkoznék,ha a bírósági ítélet "megváltozna" másodfokon. Addigra bennfentesék 100 Ft-on bevásárolnak ;)
Szokásos mutyi. Nem csodálkoznék,ha a bírósági ítélet "megváltozna" másodfokon. Addigra bennfentesék 100 Ft-on bevásárolnak ;)