Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #648062én tartom a shortot...nap végén zárok annyit amennyi még biztonságos, SP esik vissza...
én nem dőlök be ennek a short coveringnek, mert alapja nem volt.
tegnap is eladtak OTP törzsrészvényeket. ...hosszabb távra tartogatom a shortokat - őszig, mondjuk.
persze rövid távra jó lehet a long.
én shortom 19.630 -ról van. szóval ráér....