Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #648062

én tartom a shortot...nap végén zárok annyit amennyi még biztonságos, SP esik vissza...

én nem dőlök be ennek a short coveringnek, mert alapja nem volt.

tegnap is eladtak OTP törzsrészvényeket. ...hosszabb távra tartogatom a shortokat - őszig, mondjuk.

persze rövid távra jó lehet a long.

én shortom 19.630 -ról van. szóval ráér....