Re: nincs cím
cédrus Előzmény: #647591Mi ez a támasztás, és hol az ítélet? Kicsit gyanús, és a kötvényesek miatt jó is lenne, csak hathort ne kelljen hallgatni. (Nem mintha a sima nyomtatással érne ennyit, de azért tuti lenne rá húzogatás, szokás szerint, ha nincs felszámolás.)