Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #647557Így utólag,egyszerű,mint egy pofon ;)
Az,hogy egyszerű büfiket megvezettek,az oké,de alapkezelőket ilyen "ügyesen" átverni...
Mondjuk (hiteles) számokat nem nagyon láttunk ezután az "akvizíció" után :)
Így utólag,egyszerű,mint egy pofon ;)
Az,hogy egyszerű büfiket megvezettek,az oké,de alapkezelőket ilyen "ügyesen" átverni...
Mondjuk (hiteles) számokat nem nagyon láttunk ezután az "akvizíció" után :)