Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #647557

Így utólag,egyszerű,mint egy pofon ;)

Az,hogy egyszerű büfiket megvezettek,az oké,de alapkezelőket ilyen "ügyesen" átverni...

Mondjuk (hiteles) számokat nem nagyon láttunk ezután az "akvizíció" után :)