Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #647460Hát ja, ezeket a hamis gyémántokat én mentettem el, a valódi gyémántokat (EETEK) meg valaki más. :)))))))
"...Az E-Star egyébként 21 millió euróért vette meg a lengyel cégcsoportot, a második negyedéves számokban szereplő 44,7 millió eurós rövid lejáratú kötelezettségek tartalmazzák a vételár második részletét, amit júliusban kellett kifizetni. Ez 17,9 millió eurót tett ki. "Az akvizíció finanszírozását a sikeres 9,2 millió euró összegű másodlagos részvénykibocsátás, a társaság működése által felhalmozott eredmény és a kötvénykibocsátásból származó források időleges átcsoportosítása biztosította" - áll a cég közleményében." :)) (2011. szept. 1-i hír)