Re: nincs cím 2013. augusztus 7. 14:59 BudFox Előzmény: #647052 én meg zárok shortot ha megyünk felfele... USA -n múlik , mert az meg menne lefele, meg kéne is neki lefele menni, de nagyon. :-)