Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #647052

én meg zárok shortot ha megyünk felfele...

USA -n múlik , mert az meg menne lefele, meg kéne is neki lefele menni, de nagyon. :-)