Hozzászólás
AptitiVeszegettem egy kis kossárra valót 200-250 között. Hígitottam a meglévő 300-350 közötti vételeimet.
No majd meglátjuk.
Ha esik bővítek.
Mintha a magyar piac nem akarna már esni. Kivárás van. Mi már nem mozgunk a külfölddel se le se fel. Forgalom híján nincs forró tőke.
Minden blue támaszokon van.
Hátha megpattana felfelé egy pár száz pontos körre.