Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

Veszegettem egy kis kossárra valót 200-250 között. Hígitottam a meglévő 300-350 közötti vételeimet.

No majd meglátjuk.

Ha esik bővítek.

Mintha a magyar piac nem akarna már esni. Kivárás van. Mi már nem mozgunk a külfölddel se le se fel. Forgalom híján nincs forró tőke.

Minden blue támaszokon van.

Hátha megpattana felfelé egy pár száz pontos körre.