Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #646922

nem, kb. 65 forintból jön ki egy gombóc fagyi, de még nem számoltam ebbe bele a villanyköltséget, és a gépek amortizációját.

egy fagyipult használtan 200.000 , új és szép az 2.5 millió

fagylalt fagyasztó gép használtan 400.000 - 1.5 millió

újan 3-5-8 millió Ft.

szóval a gépészet horribilis összegekbe kerülhet, aki új gépekkel dolgozik muszáj neki drágábban adnia