Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #646922nem, kb. 65 forintból jön ki egy gombóc fagyi, de még nem számoltam ebbe bele a villanyköltséget, és a gépek amortizációját.
egy fagyipult használtan 200.000 , új és szép az 2.5 millió
fagylalt fagyasztó gép használtan 400.000 - 1.5 millió
újan 3-5-8 millió Ft.
szóval a gépészet horribilis összegekbe kerülhet, aki új gépekkel dolgozik muszáj neki drágábban adnia