Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Margaretta Előzmény: #646919

Köszi a meghívást:)

De nem ezért írtam most, hanem én úgy emlékszem, az átkosban mikor 1,50 Ft volt egy gombóc, kb.: 10-20 fillér volt az előállítási költség. Ez az arány most is így van? :D