Re: nincs cím
Margaretta Előzmény: #646919Köszi a meghívást:)
De nem ezért írtam most, hanem én úgy emlékszem, az átkosban mikor 1,50 Ft volt egy gombóc, kb.: 10-20 fillér volt az előállítási költség. Ez az arány most is így van? :D
Köszi a meghívást:)
De nem ezért írtam most, hanem én úgy emlékszem, az átkosban mikor 1,50 Ft volt egy gombóc, kb.: 10-20 fillér volt az előállítási költség. Ez az arány most is így van? :D