Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #646864

azért a kézműves fagylaltnak, ahogy a hivatalos neve is mondja nincs párja : nálunk 150 a fagyinak gombóca.

De ezt összehasonlítani olyan mintha a gagyi kínai cipőket hasonlítanám össze valamelyik olasz márkával.

mindkettőre van vevő.

most vettünk az egyik kávéházunkba egy használt , de újszerű lágyfagyi gépet is. újonnan 6.5 millióba kerülne, de Balaton -on télen kifogtuk 1 millióért....szegény büfések nagyon meg voltak szorulva.....

olcsón adjuk a fagyit, és nálunk elég jól fogy...:-)))

aki erre jár meghívom majd fagyizni :-))) Herceg már volt nálam többször is..