Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #646864azért a kézműves fagylaltnak, ahogy a hivatalos neve is mondja nincs párja : nálunk 150 a fagyinak gombóca.
De ezt összehasonlítani olyan mintha a gagyi kínai cipőket hasonlítanám össze valamelyik olasz márkával.
mindkettőre van vevő.
most vettünk az egyik kávéházunkba egy használt , de újszerű lágyfagyi gépet is. újonnan 6.5 millióba kerülne, de Balaton -on télen kifogtuk 1 millióért....szegény büfések nagyon meg voltak szorulva.....
olcsón adjuk a fagyit, és nálunk elég jól fogy...:-)))
aki erre jár meghívom majd fagyizni :-))) Herceg már volt nálam többször is..