Hozzászólás
Borskaapropóóó fagyi :) figyelitek hogy a multik hogy odavernek a cukrászoknak is ? illetve megpróbálnak, ha lemegyek a NAGYBOLTBA :) és megveszem a jégkrémet , akkor beza ha pl egy 4-5fős családdal számolok komoly ezrek maradnak nálam
egy gombóc fagyi itt nálunk 200ft a két felnőtt egyen 3-at a gyerekek 2-öt az 12, vagyis fizetek egy nyalintásért 2400ft-t ,ami egy nyalintásért nem lenne sok :D de fagyiról lévén szó :) :) :) erős, főként úgy hogy szembeállitjuk a 67ft/ darab áron elérhető kifejezetten élvezhető jégkrém szendviccsel , ez ha mindenki majszol 335forint, nahh ha pl nyáriszünet idején a gyerkőcök csak kétnaponta fagyiznak, akkor számolhatóan komoly ezreket lehet spórolni......