Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?
exmnbs1 Előzmény: #646798és azóta is fiolyik a kijátszás Lengyelországban
már csak Mielicz van, ha megvan egyáltalán....
meg az ESCO ahol perkálni kell majd a navnak azt az ÁFÁt amiből szavazatokat vásároltak