Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

exmnbs1 Előzmény: #646798

és azóta is fiolyik a kijátszás Lengyelországban

már csak Mielicz van, ha megvan egyáltalán....

meg az ESCO ahol perkálni kell majd a navnak azt az ÁFÁt amiből szavazatokat vásároltak