Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

cédrus Előzmény: #646784

Szerintem pedig pontosan azt jelenti, amit írtam. A kielégítés mértéke semmiféle összefüggésben nem volt a szavazat milyenségével, mint ahogyan azt az előző hozzászólásodban állítottad. De hogy ez jogilag ilyen módon nem megengedhető, azt megértem. Az viszont valóban érdekes kérdés, hogyha nem az, miért nem tűnt fel előtte senkinek. Mert nemcsak a menedzsmentnek tűnhetett volna fel, gondolom vannak az alapopnál is jogászok, sőt a kötvényesek között is voltak.