Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

Zotya32 Előzmény: #646784

"vajon kinek az érdekét szolgálta az a csődegyezséget létrehozók közül, hogy F.A.-ba menjen át a cég."

akinél a milliárdok landoltak...