Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság? 2013. augusztus 6. 14:34 Zotya32 Előzmény: #646784 "vajon kinek az érdekét szolgálta az a csődegyezséget létrehozók közül, hogy F.A.-ba menjen át a cég." akinél a milliárdok landoltak...