Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?
Előzmény: #646732Szerintem te nem érted az indoklást.
Nem arról van szó, hogy akik nem jelentkeztek be, azoknak kedvez a bíróság.
Arról van szó, hogy akik bejelentkeztek AZOK KÖZÖTT nem lehet különbséget tenni annak alapján, hogy hogyan szavaztak a csődeljárás során. A jelen egyezség ugyanis úgy szólt (ha jól értem), hogy többet kap, aki megszavazza a csődegyezséget, mint az, aki nem. Ez pedig nonszensz, ezért is dobta vissza a bíróság ezt a mocskot.