Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?

Princ Előzmény: #646701

sztem ez az indoklás nem helytálló, ugyanis akik nem jelentkeztek be a csődeljárásba, azok már akkor döntöttek, hogy rosszul fognak járni, ha csődegyezség lesz.

akik pedig bejelentkeztek, de nem szavazták meg a mostani csődegyezséget, azok is rosszabbul járnak, mivel érvényes lesz rájuk a kényszeregyezség, azaz amit 50 %-nál többen megszavaztak...