Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság?
cédrus Előzmény: #646707Az indoklás akkor is marhaságnak tűnik amúgy. Nem is nagyon hiszem, hogy az a valódi ok, amivel indokolnak. Bár ez lett volna a legnagyobb baj ezzel a sztorival, amit most a bíró kifogásol.