Re: Kifosztja-e az E-Star kötvényeseket a magyar bíróság? 2013. augusztus 6. 10:18 exmnbs1 Előzmény: #646701 szerintem is az elsőfoknak igaza van és el lesznek ismét kaszálva a bűnbakkeresés megy: kvesek, bíróság, önkormik véletlen sem a cégvezetés.........