Re: nincs cím 2013. augusztus 5. 9:42 Princ Előzmény: #646375 de akkor minek vettek ilyen nagy tételben kötvényeket az otp és az allianz, és még több állami cég, nyugdíjpénztár.... stb.? és minek tartották meg?