Re: nincs cím
matgab Előzmény: #646370Az Allianz nem volt ott az elején, van aki szívott. Nem Aegon-ra gondolsz?
Az OTP vett egy rakattal 2700-on, és rászórta a makikra 10e felett. Ha jelképesen benthagyta a befektetett pénzének a tizedét, akkor mennyit nyert? Ja és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy az OTP adogatta a bennfentes shortokra a kölcsönrészvényeket. Tehát a bent marad tized is hozott busásan hasznot... Amellett, hogy a franc sem tudja, hogy ők maguk is shortolták -e a papírt, hiszen azt nem kell bejelenteni, főleg ha stróman cégeken keresztül shortolják...