Re: nincs cím 2013. augusztus 5. 1:01 cédrus Előzmény: #646375 Továbbra sem emlékszem, hogy az OTP 10k felett szórta volna, sőt, még utána sem a lejtőn. Az Aegon szállt ki pont egyszer nagy haszonnal.