Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #646135

ha 25-én lejárt a fellebbezési határidő, és onnan még 8 munkanap, akkor hétfőn ítélet???

ezért volt ez a mai erős mozgolódás???

hétfőn felfüggel indít a papír? mármint 9 óra előttivel, míg ki nem derül az ítélet?