Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #646135ha 25-én lejárt a fellebbezési határidő, és onnan még 8 munkanap, akkor hétfőn ítélet???
ezért volt ez a mai erős mozgolódás???
hétfőn felfüggel indít a papír? mármint 9 óra előttivel, míg ki nem derül az ítélet?