Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

macika Előzmény: #646132

szabin lesz

sztem ezen izgul hogy lemarad pár froncsiról ))

eközben kajako1 elájult a több hetes rallytól ma