Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #646126

Fecó nem fog f.a.-ban kereskedni, mert nem lesz rá vevő; szerintem ki sem nyitna többet a bét-en. ha bíróság elrendeli a felszámolást, akkor mi értelme részvényt venni??