Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #646113Szerintem is ez a cél. Nem akarnak itt évekig 70-80 forinton bóklászó árfolyamot látni,meg egy közel nonprofit céget irányítgatni,mikor lehet nyaralni is az ellopott milliárdokból...
Szerintem is ez a cél. Nem akarnak itt évekig 70-80 forinton bóklászó árfolyamot látni,meg egy közel nonprofit céget irányítgatni,mikor lehet nyaralni is az ellopott milliárdokból...