Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #646113

Szerintem is ez a cél. Nem akarnak itt évekig 70-80 forinton bóklászó árfolyamot látni,meg egy közel nonprofit céget irányítgatni,mikor lehet nyaralni is az ellopott milliárdokból...