Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #646110

nem tudják, ez csak a tessék-lássék, aggódunk a cégért pr-cikkek... elintézték már, hogy a megfelelő döntés szülessen... minek fizetnének vissza milliárdokat, nem az volt a cél, hanem a privatizálása a pénznek, ami sikerült, így jöhet a felszámolás, a cég eltüntetése.. csak körülményesebb volt, mert tőzsdei társaság, de a tét is nagyobb volt, mint egy adócsaló bt-ben. :)