Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #641370

az otp vette magát nagyon brutálisan, írták is , 3-4 napon keresztül , hogy mennyi volt a külföldi tőke ,nem tudom , de olyan nagy forgalom nem volt az emelkedésben, szerintem aki vett is erre a hírre remegés nélkül kiszórja

a hati rányitással pedig óvatosan, tudod ha ilyen dinamikával esik akkor könnyen ugorhat is 2-300 pontot, anélkül hogy bármi megítélés változna, és akkor az új pozik , ha átmenetileg is de ellened dolgoznak, meg tudja gyötörni a lelket :) ....van benne tapasztalatom