Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #641358

feljöttek értem..ráadtam egy kicsit.

De szeretném azoknak a külföldi OTP vevőknek az arcát látni most, akik ész nélkül húzkodták fel heteken keresztül, semmi háttérhír nélkül....csak mert : " OTP -t húzni kell fölfele, mert az mindig csak felfelé megy...."