Re: nincs cím
Borska Előzmény: #641347hisz még nem is esünk :) csak otp-t kalapálják, de jönni fog a mol, és a richter is ( vissza 3500 köré , mert ez a split nem más mint parasztvakítás és visszaadja, sőt... ) a mol pedig retteghet az állami beavatkozástól..... figyeld csak meg beleturkálnak abba is , nem létezik hogy kihagyják