Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #641269

jújjjj nagyon zuhanunk..én meg elméláztam az időt....közbe jöttek hozzám a boltba, és nem tudtam figyelni....most meg már nem adok rá..megvárom míg feljebb kanyarodik, és a következő lefordulásba adok bele.

pénz áll a házhoz a héten :DD de szeretem ezt :D