Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #641269jújjjj nagyon zuhanunk..én meg elméláztam az időt....közbe jöttek hozzám a boltba, és nem tudtam figyelni....most meg már nem adok rá..megvárom míg feljebb kanyarodik, és a következő lefordulásba adok bele.
pénz áll a házhoz a héten :DD de szeretem ezt :D