Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #639916

igazad van ! bár én a felminősítéstől nem félek :) messze ez a gazdpol attól hogy pozitívan értékeljék , és evvel neagggyisten követendő példaként mutogatnának minket, mert szerintem rettegnek ettől a fajta mentalitástól... ( ha őszinte akarok lenni kettősség van bennem,hisz egyoldalról becsülöm amit OV tesz, hisz kiáll az érdekeink vagy saját érdekei mellett, másfelől simán elképzelhetőnek tartom hogy ez beza zsákutca lesz )

az elmult hetekben feltünő erőt mutat hati,nem tudom kiknek és mi az érdekük , de húzzák forgalom nélkül, ki akarják töretni, ez a vételi oldali 25-50es kisérő pakk is tudatos magatartás eredménye, lehet nekik lesz igazuk, de ha borúl a bili és valaki belefingik a nulláslisztbe ezeket a pakkokat le is kell majd építeni, sok helyen olvasom hogy bux agyon van shortolva, én ebben nem hiszek, szerintem csak szimplán nincs külföldi érdeklődés és egy vagy több belföldi szereplő próbálja kiugrasztani a nyulat.....

kiderül