Re: nincs cím
Aptiti Előzmény: #639904Már nagyon viszket a tenyerem egy short-piramis felépítésére.
S&P-ben vajon mikor jön el a következő korrekció?- lehet csak ősszel...de akkor méretes lesz
No meg mi van,ha minket valaki közben felminősítés alá helyezne.
OTP 6e lenne+ húzná magával Mol és Ricsit.
akkor a BUX is szaladna egy cirka 5-10%-ot.
Szóval nem tudom, hogy itt van-e az idő...