Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #639904

Már nagyon viszket a tenyerem egy short-piramis felépítésére.

S&P-ben vajon mikor jön el a következő korrekció?- lehet csak ősszel...de akkor méretes lesz

No meg mi van,ha minket valaki közben felminősítés alá helyezne.

OTP 6e lenne+ húzná magával Mol és Ricsit.

akkor a BUX is szaladna egy cirka 5-10%-ot.

Szóval nem tudom, hogy itt van-e az idő...