Re: nincs cím
Borska Előzmény: #635718összehasonlításképp 1 éves csártok:
brazil: http://stooq.com/q/?s=^bvp&c=1y&t=l&a=lg&b=0
magyar: http://stooq.com/q/?s=^bux&c=1y&t=l&a=lg&b=0
lengyel: http://stooq.com/q/?s=wig20&c=1y&t=l&a=lg&b=0
orosz: http://stooq.com/q/?s=^rts
....van hová esni, abszolute nincs agyoncsapva, szerintem, sőt