Hozzászólás
AptitiHígitottam a longjaimat.
Kell nyárra egy kis izgalom.:)
Egyébként meg amúgy is agyon van csapva a magyar tőzsde.
Se le se fel nincs momentum.
A HUF meg jól tartja magát.
Hígitottam a longjaimat.
Kell nyárra egy kis izgalom.:)
Egyébként meg amúgy is agyon van csapva a magyar tőzsde.
Se le se fel nincs momentum.
A HUF meg jól tartja magát.