Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

Hígitottam a longjaimat.

Kell nyárra egy kis izgalom.:)

Egyébként meg amúgy is agyon van csapva a magyar tőzsde.

Se le se fel nincs momentum.

A HUF meg jól tartja magát.