Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #634207

óvatosan Bud , ismét jött egy igen erős adat, fed pumpa tuti leáll (erre piaci reakció még bármi is lehet , de inkább le), dollár erősödni fog , ami pedig kockázatos eszközárak eséséhez vezethet, könnyen lehet ez hosszútávra bizakodásra ámde rövidtávra esésre okot adó tényező, én csak stoppal kísérem a futó short pakkot, nem mertem zárni ,sem pedig fordulni

...egyenlőre