Re: nincs cím 2013. június 27. 15:56 BudFox Előzmény: #633914 No én már longban vagyok 18.750 -es átlaggal....jó nekem most - kivételesen - ez az emelkedés :D legalábbis kinnt ez megy...itthon meg 50 pontot mentünk....