Re: nincs cím 2013. június 27. 16:02 Fornit Előzmény: #634207 820-830 közt 310 konti az eladóin. Nem tudom komoly-e, hát én nem most adnék százas pakkot :) FED duma most mellesleg 16:00-tól.