Re: nincs cím
Mr_insider Előzmény: #624136Na igen, valóban részletes lett...én szerintem pénzt akarnak csinálni mégpedig árfolyam nyereségből...valszeg felhúzzák majd a kurzust jócskán 100 fölé...aztán majd akkor adogatják el szépen és a többséget megtartják...valszeg az irányítást meg akarják tartani, de kell a lóvé is..:D ha már ennyit belefeccöltek a dologba...