Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #624101hülyeséget írtam este, kapkodtam, szóval nem auditált, mert ugye az igazából Q1-ben nem szükséges, de viszont elég részletes a jelentés. nem olyan mint a nutexes, ahol alig van konkrétum... meg ugye 2-3 éve a tp korszakban csak mese volt számok nélkül 1-1 ilyen vezetőségi jelentésben... szóval ez már felér egy "auditált" jelentéssel :))