Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #624093

Henci bá, 10milliárd elég lesz az aljamezőnyből a középkategóriába feljönni. Még 2 év és A kategóriás lesz az ex-phylaxia. Hallgasson rám Jenő bá, erős vétel, rendkívüli bejelentések jönnek.