Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #624079

Gyanús, hogy most más lesz. Kivezetés már nem esélyes, de az átnevezés után még jöhet árfolyamrobbanás. 82% lesz náluk, oda teszik, ahová akarják. 10milliárdos cég lesz a phyl utódja.