Re: nincs cím
Miguel Előzmény: #618867A kalapos ember erre mondta régen: Csettintett egyet az ujjaival és: MÜSZI!
:)
8 milliárd árbevétel mellett, 300 milka üzemi (nem) rossz! De azért szeretném látni, hova melyik adóparadicsomba optimalizálták el a többit.
( üzemi eredmény a teljes árbevétel alig 3,5%-a... és szeretném látni a költség oldalt is; tudod hova és mennyi ment el megfejlesztésre, apportra, tanácsadásra stb.stb)
:)