Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Miguel Előzmény: #618867

A kalapos ember erre mondta régen: Csettintett egyet az ujjaival és: MÜSZI!

:)

8 milliárd árbevétel mellett, 300 milka üzemi (nem) rossz! De azért szeretném látni, hova melyik adóparadicsomba optimalizálták el a többit.

( üzemi eredmény a teljes árbevétel alig 3,5%-a... és szeretném látni a költség oldalt is; tudod hova és mennyi ment el megfejlesztésre, apportra, tanácsadásra stb.stb)

:)