Re: nincs cím 2013. május 2. 9:05 Zotya32 Előzmény: #618766 gyanús... ez vmi trükk volt kedden, hogy 32-ig lenyomták... limites napok jönnek fel?? vennem kéne még 35 alatt, de nem tudom...