Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #618320

Miguel, senki nem fog itt beszélni... a korábban megvezetett apportos cégvezetők sem teszik meg... pedig van aki egy jól működő céget adott nekik... aztán mi lett belőle?? f.a.